Wybór kreacyj na różne okazje

Wybór garderoby na różne okazje

W naszym życiu nie jeden raz zdarza się sytuacja, że nie mamy pojęcia co nabyć, myślę tu o paniach, lecz także o panach, dlatego, że u nich też się ten problem jednakże jest poniekąd mniejszy. Mimo wszystko po prostu nie mamy najmniejszego pojęcia co włożyć i co najlepiej odpowiadałoby do okazji. Postaram się wam teraz przedstawić kilka wskazówek dla kobiet i mężczyzn, z których możecie skorzystać, gdy kolejnej razem będziecie przygotować się na jakieś duże zdarzenie w waszym życiu. 
Na pierwszy ogień weźmiemy kiecki na ślub dla dam, tu, jeżeli jesteśmy panną młodą rzecz raczej jest dosadna, mimo to, w wielu wypadkach, jak bierzemy ślub cywilny, nie do końca chcemy iść w białej sukni z welonem. Wybieramy pewnie coś innego. Wedle mnie jest kilka spraw, na które powinniśmy zwrócić uwagę przy wyborze sukienki. Przede wszystkim jej krój, który winien być nie za obcisły, jednakże nie za luźny. Ciuch winien idealnie dopasować się do naszego ciała i tak wyeksponować nasze ciało, byśmy to my byli w środku uwagi, a nie nasza sukienka, która w ten okazały dla nas dzień jest znacząca, pomimo tego nie najistotniejsza. Druga rzecz to kolor lub| odcień. Tu, jeśli nie chcemy białej, polecam dobrać odcienie śmietankowe, purpurowe lub lawendowe, które kapitalnie oddają styl zabawy i doskonale wyglądają na przykład do czerwonych szpilek. 
Druga zabawa to sylwek. W tym miejscu kobiety mogą zaszaleć. Błyszczące cekinki, króciutkie spódniczki i tak dalej. Niemniej jednak czy na pewno chcemy wyglądać jak „tania” kobieta? Przepraszam od razu za stwierdzenie, aczkolwiek tak nas spostrzegą wtenczas panowie, którzy płyną do nas falami, jednak mają świńskie myśli. Według mnie i wielu ekspertów kiecki sylwestrowe winny oddawać istotę zabawy, wobec tego powinny wyglądać bardzo wyniośle. Nie możemy tutaj ubrać sukienek prostych, z dziwacznymi kształtami albo białej długiej sukni ślubnej. Zaszalejmy, gdyż ten dzień jest właśnie od tego, niemniej jednak z umiarem. Najlepszy odcień to czarny. Tak sądzi większą część ludzi ze środowiska eksperckiego i ja podzielam ich zdanie. 
faceci mają o tyle łatwiej, że w tych dwóch momentach muszą wyłącznie wybrać barwę garnituru… Pewnie tak większość z nas myśli, mimo to u mężczyzn liczą się też obuwie, krawat bądź muszka, garnitur albo smoking i dużo więcej różnego modelu dodatków i zmian. Muszka to sylwester, krawat czy muszka to ślub i tak dalej. Musimy pamiętać, że odcienie też są wszechstronne w takich okolicznościach i nie musimy specjalnie przejmować się tym, że w tym samym garniturze wybierzemy się na wesele jak i na sylwestra miesiąc później.
Jak widzicie w tym krótkim poradniku, kobiety mają nieco cięższą sprawę niemniej jednak panowie też nie mają łatwo.


Możliwość komentowania została wyłączona.