Jak dobrać doskonały stanik?

Jak wybrać doskonały stanik?

Panie dość często mają poważny problem z dostosowaniem do siebie prawidłowiej bielizny. Czasami umieją spędzić w jednym sklepie odzieżowym nawet parę godzin, po czym wychodzą z niego z pustymi rękami albo z następnym stanikiem, którego i tak nie będą nosić, zakładać. Warto na pewno poświęcić więcej czasu na dopasowanie perfekcyjnego biustonosza, stanika, ponieważ to od niego w sporej mierze zależy ogólny komfort oraz to, jak ubrania będą leżeć na ciele. Posiadając w szafie, garderobie przynajmniej jeden doskonale dostosowany biustonosz, już można się poczuć o wiele pewniej.
Na zakupy bieliźniane na pewno wskazane jest wybrać się z drugą osobą – kumpelą, mamą, siostrą czy chłopakiem. Czasami damie bowiem tak ogromnie może się spodobać jakiś stanik, że będzie w stanie kupić go za każdą cenę,kwotę nawet gdy jego wielkość będzie zbyt malutki lub zbyt duży. Pogląd drugiej osoby w takich sytuacjach jest po prostu bezcenne. Koleżanka na pewno doradzi swojej przyjaciółce i bezpośrednio jej powie, co twierdzi o konkretnym staniku. Nie warto bowiem w tych sprawach wierzyć osobom pracującym w sieciowych sklepach , odzieżowych bowiem im zależy tylko na jak najwyższej sprzedaży, dlatego za każdą cenę starają się wciskać, wmusić klientkom różne produkty. Przez takie zachowanie ekspedientek kobiety muszą potem dopełniać swoje garderoby kompletnie niepotrzebnymi elementami bielizny.
Niewątpliwie pomoc drugiej osoby jest ważna, aczkolwiek tylko kobieta przymierzająca biustonosz może konkretnie sprawdzić, czy on na nią pasuje. Z całą pewnością musi zastanowić się nad jego obwodem, dlatego, że według wielu specjalistek od odzieży Polki w większości wypadków wybierają staniki zbytnio luźne. Przy zapięciu ich na ostatnią haftkę powinno się natomiast czuć znaczny opór i ucisk. Dzięki temu później stanik zawsze można mocniej spiąć,zapiąć gdy już rozszerzy się on w praniu czy pod wpływem codziennego noszenia. Istotna jest też rozmiar miseczek, które z kolei na ogół są nazbyt małe. panie pragną bowiem eksponować swoje walory i pragną, by były one jak najogromniejsze, przez to usiłują wciskać się w zbyt małe biustonosze i wypychać w nich biust, co jednak nie prezentuje się w żadnym wypadku dobrze. Piersi w takiej bieliźnie nie może też swobodnie się ułożyć, dlatego też czasem z zaczyna sprawiać dyskomfort. Lepiej już pogodzić się ze swoimi niewielkimi atutami, aniżeli tak bardzo cierpieć.
Jest jeszcze jeden sposób, dzięki któremu można w prosty sposób nabyć dla siebie perfekcyjnie dopasowany stanik. W tym celu należy po prostu udać się do specjalistki od dobierania staników, która potrafi pomóc dosłownie każdej kobiecie. Na pewno powinno się odbyć taką wizytę przynajmniej raz w swoim życiu, by zidentyfikować rozmiar swoich piersi.


Możliwość komentowania została wyłączona.